Algemene Kalender
Seizoen 2020-2021

# Datum Uur Home Team Visiting Team Uitslag Locatie Poule
1596373200000 02-08-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel DSE B Basket Zonhoven DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Clem Scherpenheuvel OEFEN
1596904200000 08-08-2020 16.30 BBC Wildcats Gavere DSE B Clem Scherpenheuvel DSE B De Vierklaver BBC Wildcats Gavere OEFEN
1596909600000 08-08-2020 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B BBC Haacht HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Clem Scherpenheuvel OEFEN
1596978000000 09-08-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel DSE A KBBC Sparta Laarne DSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaanderen Dames Poule H
1596992400000 09-08-2020 17.00 Basket Zonhoven DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Evenementenhal Den Dijk Zonhoven Basket Zonhoven OEFEN
1597438800000 14-08-2020 21.00 KBBC Miners Beringen DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Spectrum College Campus Beringen KBBC Miners Beringen OEFEN
1597516200000 15-08-2020 18.30 Phantoms Basket Boom DSE C Clem Scherpenheuvel DSE A Braxhall Beker van Vlaanderen Dames Poule H
1597523400000 15-08-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaanderen Heren Poule A
1597582800000 16-08-2020 13.00 Hasselt BT DSE B Clem Scherpenheuvel DSE B Stedelijke sportschuur Kuringen Hasselt BT OEFEN
1597597200000 16-08-2020 17.00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Tuinwijk Beker van Vlaanderen Heren Poule A
1598104800000 22-08-2020 14.00 Merchtem Eagles G14 A Clem Scherpenheuvel G14 A Tuinbouwschool Beker van Vlaams-Brabant U14 Gemengd Poule D
1598119200000 22-08-2020 18.00 Clem Scherpenheuvel DSE B KBBC T&T Turnhout DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Clem Scherpenheuvel OEFEN
1598121000000 22-08-2020 18.30 Basket SKT Ieper DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Stedelijke Sporthal Ieper Beker van Vlaanderen Dames Poule H
1598127300000 22-08-2020 20.15 Geranimo Bornem Basket HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Breeven Fera Bornem Basket OEFEN
1598199300000 23-08-2020 16.15 Zuiderkempen Diamonds HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sportpark Joris Verhaegen Zuiderkempen Diamonds OEFEN
1598646600000 28-08-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel DSE A Koninklijke Remant Basics Melsele-Beveren DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaanderen Dames Poule H
1598648400000 28-08-2020 21.00 KBBC Miners Beringen DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Spectrum College Campus Beringen KBBC Miners Beringen OEFEN
1598659200000 29-08-2020 Clem Scherpenheuvel J16 A BC Machelen-Diegem J16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaams-Brabant U16 Jongens Poule E
1598659200000 29-08-2020 Clem Scherpenheuvel J18 A Jets Basket Zaventem J18 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaams-Brabant U18 Jongens Poule A
1598698800000 29-08-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel M16 A BBC Lyra Nila Nijlen M16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Meisjes Niveau 3 C
1598733000000 29-08-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaanderen Heren Poule A
1598785200000 30-08-2020 11.00 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Gemeentelijke Sporthal Nijlen BBC Lyra Nila Nijlen OEFEN
1598806800000 30-08-2020 17.00 Clem Scherpenheuvel DSE B BBC Geel DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Clem Scherpenheuvel OEFEN
1598806800000 30-08-2020 17.00 Basket Midwest Izegem HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Kachtem Beker van Vlaanderen Heren Poule A
1599312600000 05-09-2020 13.30 Clem Scherpenheuvel G14 B Basket Lummen G14 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 L
1599319800000 05-09-2020 15.30 Clem Scherpenheuvel J18 A Stella Artois Leuven Bears J18 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U18 Niveau 3 G
1599328800000 05-09-2020 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1599337800000 05-09-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A L.S.V. Basket Landen HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1599339600000 05-09-2020 21.00 Zuiderkempen Diamonds DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Sportpark Joris Verhaegen 2e Landelijke Dames B
1599386400000 06-09-2020 10.00 Basket Malle M16 A Clem Scherpenheuvel M16 A Sporthal Berckhoven U16 Meisjes Niveau 3 C
1599393600000 06-09-2020 12.00 GSG Aarschot G14 B Clem Scherpenheuvel G14 A Stedelijke Sporthal Demervallei U14 Niveau 3 J
1599393600000 06-09-2020 12.00 K. Vabco Mol BBC J16 A Clem Scherpenheuvel J16 A Sporthal Rozenberginstituut U16 Niveau 3 K
1599400800000 06-09-2020 14.00 Antwerp Giants M19 B Clem Scherpenheuvel M19 A Heylen Vastgoed Basketcampus U19 Meisjes Niveau 3 D
1599901200000 12-09-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel G14 A KYD Kortenberg Young Devils G14 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 J
1599903000000 12-09-2020 09.30 Dynamo Bertem G12 A Clem Scherpenheuvel G12 A Gemeentelijke Sporthal Bertem Beker van Vlaams-Brabant U12 Gemengd Poule A
1599908400000 12-09-2020 11.00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 B Clem Scherpenheuvel G14 B Tuinwijk U14 Niveau 3 L
1599908400000 12-09-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel J16 A Hades Kiewit BBC J16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Niveau 3 K
1599913800000 12-09-2020 12.30 BC Grimbergen J21 B Clem Scherpenheuvel J21 A Sporthal J. Vertommen Beker van Vlaams-Brabant U21 Jongens Poule C
1599915600000 12-09-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel M19 A Fellows Ekeren BBC M19 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U19 Meisjes Niveau 3 D
1599922800000 12-09-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel M16 A KBBC Miners Beringen M16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Meisjes Niveau 3 C
1599935400000 12-09-2020 18.30 Dynamo Bertem HSE B Clem Scherpenheuvel HSE B Gemeentelijke Sporthal Bertem 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1599937200000 12-09-2020 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A Titans Basketball Bonheiden DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1599940800000 12-09-2020 20.00 Red Vic Wilrijk HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Red Vic 2e Landelijke Heren B
1599944400000 12-09-2020 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B BC Streek Inn Vilvoorde DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1599991200000 13-09-2020 10.00 Hageland United G10 D Clem Scherpenheuvel G10 B Sport'o'droom U10 Niveau 4 CN
1599994800000 13-09-2020 11.00 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J18 A Clem Scherpenheuvel J18 A Sporthal Boortmeerbeek U18 Niveau 3 G
1600506000000 19-09-2020 09.00 2B|SAFE Tienen G10 A Clem Scherpenheuvel G10 A Sportschuur Tienen U10 Niveau 4 BL
1600506000000 19-09-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel G14 B Nieuwerkerken G14 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 L
1600513200000 19-09-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel M16 A Peer BBC vzw M16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Meisjes Niveau 3 C
1600513200000 19-09-2020 11.00 BBC Croonen Lommel M19 A Clem Scherpenheuvel M19 A De Souverein Lommel U19 Meisjes Niveau 3 D
1600520400000 19-09-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel J21 A Basket Zonhoven J21 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U21 Niveau 3 G
1600521300000 19-09-2020 13.15 Hageland United G14 A Clem Scherpenheuvel G14 A Sport'o'droom U14 Niveau 3 J
1600524000000 19-09-2020 14.00 Koninklijke Herentalse BBC J16 A Clem Scherpenheuvel J16 A Atheneum De Vesten U16 Niveau 3 K
1600529400000 19-09-2020 15.30 Clem Scherpenheuvel J18 A GSG Aarschot J18 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U18 Niveau 3 G
1600533000000 19-09-2020 16.30 Triton Leuven DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Campus Redingenhof 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1600538400000 19-09-2020 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B Basket Groot Zemst HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1600543800000 19-09-2020 19.30 Duffel K.B.B.C. DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Sporthal Rooienberg 2e Landelijke Dames B
1600547400000 19-09-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A KBBC Miners Beringen HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1600606800000 20-09-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G12 C Hageland United G12 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 CM
1600606800000 20-09-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G12 B BBC Laakdal G12 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 BO
1601078400000 26-09-2020 winnaar BVBHSEVR 14 Clem Scherpenheuvel HSE B Beker van Vlaams-Brabant Heren 1/16 Finale
1601110800000 26-09-2020 09.00 2B|SAFE Tienen G10 B Clem Scherpenheuvel G10 B Sportschuur Tienen U10 Niveau 4 CN
1601110800000 26-09-2020 09.00 Basket Betekom G10 A Clem Scherpenheuvel G10 A Sporthal de Tumkens U10 Niveau 4 BL
1601110800000 26-09-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel J21 A Stevoort BBC J21 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U21 Niveau 3 G
1601116200000 26-09-2020 10.30 KBBC Miners Beringen M16 A Clem Scherpenheuvel M16 A Spectrum College Campus Beringen U16 Meisjes Niveau 3 C
1601118000000 26-09-2020 11.00 KYD Kortenberg Young Devils G14 A Clem Scherpenheuvel G14 A Sporthal Erps-Kwerps U14 Niveau 3 J
1601118000000 26-09-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel G14 B Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G14 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 L
1601119800000 26-09-2020 11.30 KBBC Miners Beringen G12 B Clem Scherpenheuvel G12 B Spectrum College Campus Beringen U12 Niveau 4 BO
1601125200000 26-09-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel J18 A Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J18 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U18 Niveau 3 G
1601128800000 26-09-2020 14.00 Fellows Ekeren BBC M19 A Clem Scherpenheuvel M19 A Sporthal t Venneke U19 Meisjes Niveau 3 D
1601132400000 26-09-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel G12 A Stella Artois Leuven Bears G12 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 3 L
1601132400000 26-09-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel G12 C Stella Artois Leuven Bears G12 C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 CM
1601136000000 26-09-2020 16.00 Hades Kiewit BBC J16 A Clem Scherpenheuvel J16 A Kiewit U16 Niveau 3 K
1601145900000 26-09-2020 18.45 BC Asse-Ternat DSE B Clem Scherpenheuvel DSE B Sportloods Waalborre 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1601715600000 03-10-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel G14 A GSG Aarschot G14 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 J
1601722800000 03-10-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel J16 A K. Vabco Mol BBC J16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Niveau 3 K
1601726400000 03-10-2020 12.00 GSG Aarschot G12 A Clem Scherpenheuvel G12 A Stedelijke Sporthal Demervallei U12 Niveau 3 L
1601726400000 03-10-2020 12.00 Femina Habac Sint-Truiden G12 C Clem Scherpenheuvel G12 C Trudosporthal U12 Niveau 4 CM
1601726400000 03-10-2020 12.00 GSG Aarschot J21 B Clem Scherpenheuvel J21 A Stedelijke Sporthal Demervallei U21 Niveau 3 G
1601730000000 03-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel M19 A Antwerp Giants M19 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U19 Meisjes Niveau 3 D
1601737200000 03-10-2020 15.00 Stella Artois Leuven Bears J18 B Clem Scherpenheuvel J18 A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum U18 Niveau 3 G
1601737200000 03-10-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel M16 A Basket Malle M16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Meisjes Niveau 3 C
1601744400000 03-10-2020 17.00 Clem Scherpenheuvel G10 B Stella Artois Leuven Bears G10 D Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 CN
1601751600000 03-10-2020 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A Basket Willebroek DSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1601751600000 03-10-2020 19.00 Stella Artois Leuven Bears HSE D Clem Scherpenheuvel HSE B Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1601757000000 03-10-2020 20.30 Hades Kiewit BBC HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Kiewit 2e Landelijke Heren B
1601812800000 04-10-2020 12.00 Basket Lummen G14 A Clem Scherpenheuvel G14 B Sportcomplex Vijfsprong U14 Niveau 3 L
1601816400000 04-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G10 A Hageland United G10 C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 BL
1601816400000 04-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G12 B Toyota Wouters Diest G12 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 BO
1602322200000 10-10-2020 09.30 Basket Lummen G12 B Clem Scherpenheuvel G12 B Sportcomplex Vijfsprong U12 Niveau 4 BO
1602327600000 10-10-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel J16 A KBBC Miners Beringen J16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Niveau 3 K
1602334800000 10-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G14 B 2B|SAFE Tienen G14 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 L
1602334800000 10-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel J21 A BBC Optima Tessenderlo J21 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U21 Niveau 3 G
1602336600000 10-10-2020 13.30 Toyota Wouters Diest G14 A Clem Scherpenheuvel G14 A KTA Complex Diest U14 Niveau 3 J
1602343800000 10-10-2020 15.30 Clem Scherpenheuvel J18 A KYD Kortenberg Young Devils J18 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U18 Niveau 3 G
1602345600000 10-10-2020 16.00 GSG Aarschot DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Stedelijke Sporthal Demervallei 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1602345600000 10-10-2020 16.00 Femina Habac Sint-Truiden G10 C Clem Scherpenheuvel G10 B Trudosporthal U10 Niveau 4 CN
1602352800000 10-10-2020 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B BBC Haacht HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1602361800000 10-10-2020 20.30 BC Grimbergen DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Sporthal J. Vertommen 2e Landelijke Dames B
1602361800000 10-10-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Gembo Borgerhout HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1602412200000 11-10-2020 10.30 Basket Zonhoven M16 A Clem Scherpenheuvel M16 A Evenementenhal Den Dijk Zonhoven U16 Meisjes Niveau 3 C
1602421200000 11-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G12 A 2B|SAFE Tienen G12 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 3 L
1602421200000 11-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G12 C 2B|SAFE Tienen G12 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 CM
1602925200000 17-10-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel G14 A Stella Artois Leuven Bears G14 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 J
1602927000000 17-10-2020 09.30 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 A Clem Scherpenheuvel J16 A Sporthal 't Geleeg U16 Niveau 3 K
1602932400000 17-10-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel M16 A B.C. Gems Diepenbeek M16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Meisjes Niveau 3 C
1602939600000 17-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel M19 A Mercurius BBC Berchem M19 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U19 Meisjes Niveau 3 D
1602940500000 17-10-2020 13.15 Hageland United G12 A Clem Scherpenheuvel G12 A Sport'o'droom U12 Niveau 3 L
1602946800000 17-10-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel G12 B KBBC Zolder vzw G12 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 BO
1602950400000 17-10-2020 16.00 Stevoort BBC G14 B Clem Scherpenheuvel G14 B Sporthal Mariaburcht U14 Niveau 3 L
1602954000000 17-10-2020 17.00 Clem Scherpenheuvel G10 B L.S.V. Basket Landen G10 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 CN
1602961200000 17-10-2020 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A Phantoms Basket Boom DSE C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1602968400000 17-10-2020 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B Jets Basket Zaventem DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1603015200000 18-10-2020 10.00 Stella Artois Leuven Bears J21 C Clem Scherpenheuvel J21 A Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum U21 Niveau 3 G
1603022400000 18-10-2020 12.00 Basket Lummen G12 C Clem Scherpenheuvel G12 C Sportcomplex Vijfsprong U12 Niveau 4 CM
1603029600000 18-10-2020 14.00 Jets Basket Zaventem J18 A Clem Scherpenheuvel J18 A Gemeentelijk Sporthal Zaventem U18 Niveau 3 G
1603031400000 18-10-2020 14.30 Toyota Wouters Diest G10 A Clem Scherpenheuvel G10 A KTA Complex Diest U10 Niveau 4 BL
1603035000000 18-10-2020 15.30 BBC Croonen Lommel HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A De Souverein Lommel 2e Landelijke Heren B
1603530000000 24-10-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel G14 A Hageland United G14 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 J
1603533600000 24-10-2020 10.00 Nieuwerkerken G14 A Clem Scherpenheuvel G14 B Gemeentelijke Sporthal Nieuwerkerken U14 Niveau 3 L
1603537200000 24-10-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel J16 A Koninklijke Herentalse BBC J16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Niveau 3 K
1603541700000 24-10-2020 12.15 Basket Zonhoven J21 A Clem Scherpenheuvel J21 A Evenementenhal Den Dijk Zonhoven U21 Niveau 3 G
1603544400000 24-10-2020 13.00 BBC Laakdal G12 A Clem Scherpenheuvel G12 B Sporthal Laakdal U12 Niveau 4 BO
1603544400000 24-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel M19 A BBC Croonen Lommel M19 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U19 Meisjes Niveau 3 D
1603551600000 24-10-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel G10 A 2B|SAFE Tienen G10 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 BL
1603552500000 24-10-2020 15.15 Hageland United G12 B Clem Scherpenheuvel G12 C Sport'o'droom U12 Niveau 4 CM
1603558800000 24-10-2020 17.00 Clem Scherpenheuvel G10 B Hageland United G10 D Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 CN
1603558800000 24-10-2020 17.00 Peer BBC vzw M16 A Clem Scherpenheuvel M16 A College Peer U16 Meisjes Niveau 3 C
1603560600000 24-10-2020 17.30 Basket Lummen DSE B Clem Scherpenheuvel DSE A Sportcomplex Vijfsprong 2e Landelijke Dames B
1603562400000 24-10-2020 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B Hageland United HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1603571400000 24-10-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Antwerp Giants HSE C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1603634400000 25-10-2020 14.00 BC Grimbergen DSE B Clem Scherpenheuvel DSE B Sporthal J. Vertommen 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1603634400000 25-10-2020 14.00 GSG Aarschot J18 B Clem Scherpenheuvel J18 A Stedelijke Sporthal Demervallei U18 Niveau 3 G
1604102400000 31-10-2020 Clem Scherpenheuvel G14 A Dynamo Bertem G14 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaams-Brabant U14 Gemengd Poule D
1604134800000 31-10-2020 09.00 Dynamo Bertem J18 A Clem Scherpenheuvel J18 A Gemeentelijke Sporthal Bertem Beker van Vlaams-Brabant U18 Jongens Poule A
1604134800000 31-10-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel J21 A BC Asse-Ternat J21 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaams-Brabant U21 Jongens Poule C
1604146500000 31-10-2020 12.15 Basket Zonhoven M19 A Clem Scherpenheuvel M19 A Evenementenhal Den Dijk Zonhoven U19 Meisjes Niveau 3 D
1604149200000 31-10-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G12 A Notre Dame Leuven G12 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaams-Brabant U12 Gemengd Poule A
1604156400000 31-10-2020 15.00 Bree Basket M16 A Clem Scherpenheuvel M16 A Olympia Bree U16 Meisjes Niveau 3 C
1604160000000 31-10-2020 16.00 Merchtem Eagles J16 A Clem Scherpenheuvel J16 A Tuinbouwschool Beker van Vlaams-Brabant U16 Jongens Poule E
1604174400000 31-10-2020 20.00 KYD Kortenberg Young Devils HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Sporthal Erps-Kwerps 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1604748600000 07-11-2020 11.30 BBC Lyra Nila Nijlen M16 A Clem Scherpenheuvel M16 A Gemeentelijke Sporthal Nijlen U16 Meisjes Niveau 3 C
1604759400000 07-11-2020 14.30 KYD Kortenberg Young Devils J18 A Clem Scherpenheuvel J18 A Sporthal Erps-Kwerps U18 Niveau 3 G
1604761200000 07-11-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel G10 A GSG Aarschot G10 C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 BL
1604772000000 07-11-2020 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B 2B|SAFE Tienen HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1604781000000 07-11-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A 2B|SAFE Tienen HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1604829600000 08-11-2020 10.00 Notre Dame Leuven M19 B Clem Scherpenheuvel M19 A Campus Redingenhof U19 Meisjes Niveau 3 D
1604852100000 08-11-2020 16.15 Notre Dame Leuven DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Campus Redingenhof 2e Landelijke Dames B
1605312000000 14-11-2020 BBC Optima Tessenderlo J21 A Clem Scherpenheuvel J21 A Sporthal H. Hartinstituut U21 Niveau 3 G
1605344400000 14-11-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel G14 A Toyota Wouters Diest G14 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 J
1605351600000 14-11-2020 11.00 2B|SAFE Tienen G12 B Clem Scherpenheuvel G12 C Sportschuur Tienen U12 Niveau 4 CM
1605351600000 14-11-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel M16 A Basket Zonhoven M16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Meisjes Niveau 3 C
1605353400000 14-11-2020 11.30 KBBC Miners Beringen J16 A Clem Scherpenheuvel J16 A Spectrum College Campus Beringen U16 Niveau 3 K
1605357900000 14-11-2020 12.45 2B|SAFE Tienen G12 A Clem Scherpenheuvel G12 A Sportschuur Tienen U12 Niveau 3 L
1605364200000 14-11-2020 14.30 2B|SAFE Tienen G14 A Clem Scherpenheuvel G14 B Sportschuur Tienen U14 Niveau 3 L
1605366000000 14-11-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel G12 B Basket Lummen G12 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 BO
1605373200000 14-11-2020 17.00 Clem Scherpenheuvel G10 B Femina Habac Sint-Truiden G10 C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 CN
1605380400000 14-11-2020 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A BBC Okido Arendonk DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1605387600000 14-11-2020 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B Notre Dame Leuven DSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1605438900000 15-11-2020 11.15 Soba Antwerpen HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sportschuur Fort VIII 2e Landelijke Heren B
1605448800000 15-11-2020 14.00 GSG Aarschot G10 C Clem Scherpenheuvel G10 A Stedelijke Sporthal Demervallei U10 Niveau 4 BL
1605949200000 21-11-2020 09.00 KBBC Zolder vzw G12 B Clem Scherpenheuvel G12 B Sporthal Zolder U12 Niveau 4 BO
1605949200000 21-11-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel G14 B Stevoort BBC G14 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U14 Niveau 3 L
1605956400000 21-11-2020 11.00 Stella Artois Leuven Bears G14 B Clem Scherpenheuvel G14 A Campus Redingenhof U14 Niveau 3 J
1605956400000 21-11-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel J16 A Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Niveau 3 K
1605957300000 21-11-2020 11.15 Mercurius BBC Berchem M19 B Clem Scherpenheuvel M19 A Sporthal Het Rooi U19 Meisjes Niveau 3 D
1605958200000 21-11-2020 11.30 B.C. Gems Diepenbeek M16 A Clem Scherpenheuvel M16 A Demerstrand U16 Meisjes Niveau 3 C
1605963600000 21-11-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel J21 A Stella Artois Leuven Bears J21 C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U21 Niveau 3 G
1605972600000 21-11-2020 15.30 Clem Scherpenheuvel J18 A Jets Basket Zaventem J18 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U18 Niveau 3 G
1605981600000 21-11-2020 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B De Rode Leeuwen HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1605990600000 21-11-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Hasselt BT HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1605991500000 21-11-2020 20.45 BC Asse-Ternat DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Sporthal Waalborre 2e Landelijke Dames B
1606035600000 22-11-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel G12 A Hageland United G12 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 3 L
1606035600000 22-11-2020 09.00 Clem Scherpenheuvel G12 C Basket Lummen G12 C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 CM
1606039200000 22-11-2020 10.00 L.S.V. Basket Landen G10 B Clem Scherpenheuvel G10 B Sporthal Landen (stedelijke stadshal) U10 Niveau 4 CN
1606042800000 22-11-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel G10 A Toyota Wouters Diest G10 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 BL
1606508100000 27-11-2020 20.15 BC Guco Lier Vzw HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Stadspark 2e Landelijke Heren B
1606521600000 28-11-2020 Clem Scherpenheuvel G14 A BBC Haacht G14 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaams-Brabant U14 Gemengd Poule D
1606561200000 28-11-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel M16 A Bree Basket M16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U16 Meisjes Niveau 3 C
1606568400000 28-11-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel M19 A Basket Zonhoven M19 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U19 Meisjes Niveau 3 D
1606573800000 28-11-2020 14.30 2B|SAFE Tienen G12 A Clem Scherpenheuvel G12 A Sportschuur Tienen Beker van Vlaams-Brabant U12 Gemengd Poule A
1606575600000 28-11-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel J16 A Londerzeelse Dunkers J16 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaams-Brabant U16 Jongens Poule E
1606582800000 28-11-2020 17.00 Clem Scherpenheuvel J18 A Merchtem Eagles J18 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaams-Brabant U18 Jongens Poule A
1606590000000 28-11-2020 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A BC Guco Lier Vzw DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1606595400000 28-11-2020 20.30 Thor Tervuren HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Sporthal Diependal 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1606597200000 28-11-2020 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B BBC Haacht DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1606654800000 29-11-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G10 B 2B|SAFE Tienen G10 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 CN
1606654800000 29-11-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel G10 A Basket Betekom G10 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U10 Niveau 4 BL
1607158800000 05-12-2020 09.00 Stella Artois Leuven Bears G10 D Clem Scherpenheuvel G10 B Campus Redingenhof U10 Niveau 4 CN
1607166000000 05-12-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel G12 A GSG Aarschot G12 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 3 L
1607166000000 05-12-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel G12 C Femina Habac Sint-Truiden G12 C Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 CM
1607173200000 05-12-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel J21 A GSG Aarschot J21 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U21 Niveau 3 G
1607181300000 05-12-2020 15.15 Hageland United G10 C Clem Scherpenheuvel G10 A Sport'o'droom U10 Niveau 4 BL
1607187600000 05-12-2020 17.00 Basket Groot Zemst DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Sporthal Waterleest 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1607191200000 05-12-2020 18.00 De Rode Leeuwen DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Sporthal Wauterbos 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1607191200000 05-12-2020 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B Triton Leuven HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1607200200000 05-12-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1607259600000 06-12-2020 13.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B Clem Scherpenheuvel DSE A Sporthal De Zeurt 2e Landelijke Dames B
1607265900000 06-12-2020 14.45 Toyota Wouters Diest G12 A Clem Scherpenheuvel G12 B KTA Complex Diest U12 Niveau 4 BO
1607763600000 12-12-2020 09.00 Stella Artois Leuven Bears G12 C Clem Scherpenheuvel G12 C Campus Redingenhof U12 Niveau 4 CM
1607770800000 12-12-2020 11.00 Stella Artois Leuven Bears G12 A Clem Scherpenheuvel G12 A Campus Redingenhof U12 Niveau 3 L
1607774400000 12-12-2020 12.00 Stevoort BBC J21 A Clem Scherpenheuvel J21 A Sporthal Mariaburcht U21 Niveau 3 G
1607785200000 12-12-2020 15.00 Clem Scherpenheuvel G12 B KBBC Miners Beringen G12 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U12 Niveau 4 BO
1607796000000 12-12-2020 18.00 Horticult Kontich Wolves HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Sint Rita 2e Landelijke Heren B
1607799600000 12-12-2020 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A BBC Croonen Lommel DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1607868000000 13-12-2020 14.00 Notre Dame Leuven HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Campus Redingenhof 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1608336000000 19-12-2020 BC Streek Inn Vilvoorde DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Luchtdraaghal Houtem (Blaashal) Beker van Vlaams-Brabant Dames 1/4 Finale
1608375600000 19-12-2020 11.00 Clem Scherpenheuvel J21 A Bct Overijse J21 A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel Beker van Vlaams-Brabant U21 Jongens Poule C
1608382800000 19-12-2020 13.00 Clem Scherpenheuvel M19 A Notre Dame Leuven M19 B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel U19 Meisjes Niveau 3 D
1608469200000 20-12-2020 13.00 S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Sporthal Eternit 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1610218800000 09-01-2021 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A Zuiderkempen Diamonds DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1610223300000 09-01-2021 20.15 L.S.V. Basket Landen HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Landen (stedelijke stadshal) 2e Landelijke Heren B
1610225100000 09-01-2021 20.45 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Sporthal Boortmeerbeek 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1610820000000 16-01-2021 18.00 BC Streek Inn Vilvoorde DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Luchtdraaghal Houtem (Blaashal) 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1610820000000 16-01-2021 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B Dynamo Bertem HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1610823600000 16-01-2021 19.00 Titans Basketball Bonheiden DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Sporthal Berentrode 2e Landelijke Dames B
1610829000000 16-01-2021 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Red Vic Wilrijk HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1611424800000 23-01-2021 18.00 KBBC Miners Beringen HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Spectrum College Campus Beringen 2e Landelijke Heren B
1611428400000 23-01-2021 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A Duffel K.B.B.C. DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1611435600000 23-01-2021 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B Triton Leuven DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1611435600000 23-01-2021 21.00 Basket Groot Zemst HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Sporthal Waterleest 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1612634400000 06-02-2021 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B Stella Artois Leuven Bears HSE D Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1612643400000 06-02-2021 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Hades Kiewit BBC HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1612708200000 07-02-2021 14.30 Basket Willebroek DSE B Clem Scherpenheuvel DSE A Sporthal de Schalk 2e Landelijke Dames B
1613242800000 13-02-2021 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A BC Grimbergen DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1613250000000 13-02-2021 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B BC Asse-Ternat DSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1613309400000 14-02-2021 13.30 BBC Haacht HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Den Dijk Wespelaar (Hal 1) 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1613314800000 14-02-2021 15.00 Gembo Borgerhout HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Luysbekelaar 2e Landelijke Heren B
1613844000000 20-02-2021 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1613844900000 20-02-2021 18.15 Phantoms Basket Boom DSE C Clem Scherpenheuvel DSE A Braxhall 2e Landelijke Dames B
1613853000000 20-02-2021 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A BBC Croonen Lommel HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1613916000000 21-02-2021 14.00 Jets Basket Zaventem DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Gemeentelijk Sporthal Zaventem 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1614373200000 26-02-2021 21.00 Antwerp Giants HSE C Clem Scherpenheuvel HSE A Heylen Vastgoed Basketcampus 2e Landelijke Heren B
1614452400000 27-02-2021 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A Basket Lummen DSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1614452400000 27-02-2021 19.00 Hageland United HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Sporthal Lubbeek 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1614459600000 27-02-2021 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B BC Grimbergen DSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1615053600000 06-03-2021 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B KYD Kortenberg Young Devils HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1615118400000 07-03-2021 12.00 Notre Dame Leuven DSE B Clem Scherpenheuvel DSE B Campus Redingenhof 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1615123800000 07-03-2021 13.30 BBC Okido Arendonk DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Okido Sporthal 2e Landelijke Dames B
1615660200000 13-03-2021 18.30 2B|SAFE Tienen HSE B Clem Scherpenheuvel HSE B Sportschuur Tienen 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1615662000000 13-03-2021 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A Notre Dame Leuven DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1615667400000 13-03-2021 20.30 2B|SAFE Tienen HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sportschuur Tienen 2e Landelijke Heren B
1615669200000 13-03-2021 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B De Rode Leeuwen DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1616263200000 20-03-2021 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B Thor Tervuren HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1616272200000 20-03-2021 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Soba Antwerpen HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1616792400000 26-03-2021 21.00 Hasselt BT HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Stedelijke sportschuur Kuringen 2e Landelijke Heren B
1616868000000 27-03-2021 18.00 De Rode Leeuwen HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Sporthal Wauterbos 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1616871600000 27-03-2021 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A BC Asse-Ternat DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1616878800000 27-03-2021 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B GSG Aarschot DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1618086600000 10-04-2021 20.30 BC Guco Lier Vzw DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A Sporthal Stadspark 2e Landelijke Dames B
1618086600000 10-04-2021 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A BC Guco Lier Vzw HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1618680600000 17-04-2021 17.30 Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A 't wit zand 2e Landelijke Heren B
1618686000000 17-04-2021 19.00 Clem Scherpenheuvel DSE A BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Dames B
1618691400000 17-04-2021 20.30 Triton Leuven HSE A Clem Scherpenheuvel HSE B Campus Redingenhof 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1618693200000 17-04-2021 21.00 Clem Scherpenheuvel DSE B Basket Groot Zemst DSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant
1619285400000 24-04-2021 17.30 BBC Croonen Lommel DSE A Clem Scherpenheuvel DSE A De Souverein Lommel 2e Landelijke Dames B
1619287200000 24-04-2021 18.00 Clem Scherpenheuvel HSE B Notre Dame Leuven HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A
1619296200000 24-04-2021 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Horticult Kontich Wolves HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel 2e Landelijke Heren B
1619350200000 25-04-2021 11.30 BBC Haacht DSE A Clem Scherpenheuvel DSE B Den Dijk Wespelaar (Hal 1) 1e Provinciale Dames Vlaams Brabant