Wedstrijden en Rangschikkingen
Seizoen 2019-2020

 

Kies een team Kies een poule
# Datum Uur Home Team Visiting Team Uitslag Locatie
1567947600000 08-09-2019 13.00 Gembo Borgerhout HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Luysbekelaar
1568493000000 14-09-2019 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A GSG Aarschot HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1569090600000 21-09-2019 18.30 Hades Kiewit BBC HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Kiewit
1569703500000 28-09-2019 20.45 Phantoms Basket Boom HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Braxhall
1570307400000 05-10-2019 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Soba Antwerpen HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1570913100000 12-10-2019 20.45 Red Vic Wilrijk HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Red Vic
1572195600000 27-10-2019 17.00 2B|SAFE Tienen HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sportschuur Tienen
1573322400000 09-11-2019 18.00 Horticult Kontich Wolves HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Sint Rita
1573936200000 16-11-2019 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A K. Vabco Mol BBC HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1574456400000 22-11-2019 21.00 Hasselt BT HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Stedelijke sportschuur Kuringen
1575145800000 30-11-2019 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A BC Guco Lier Vzw HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1575750600000 07-12-2019 20.30 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Gemeentelijke Sporthal Nijlen
1576422000000 15-12-2019 15.00 BBC Croonen Lommel HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A De Souverein Lommel
1578169800000 04-01-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Gembo Borgerhout HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1578766500000 11-01-2020 18.15 GSG Aarschot HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Stedelijke Sporthal Demervallei
1579379400000 18-01-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Hades Kiewit BBC HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1579984200000 25-01-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Phantoms Basket Boom HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1581193800000 08-02-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Red Vic Wilrijk HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1581851700000 16-02-2020 11.15 Soba Antwerpen HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sportschuur Fort VIII
1582403400000 22-02-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A 2B|SAFE Tienen HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1583008200000 29-02-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Horticult Kontich Wolves HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1583683200000 08-03-2020 16.00 K. Vabco Mol BBC HSE A Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Rozenberginstituut
1584217800000 14-03-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A Hasselt BT HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1585427400000 28-03-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A BBC Lyra Nila Nijlen HSE A Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
1586030400000 04-04-2020 20.00 BC Guco Lier Vzw HSE B Clem Scherpenheuvel HSE A Sporthal Stadspark
1587241800000 18-04-2020 20.30 Clem Scherpenheuvel HSE A BBC Croonen Lommel HSE B Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel